Sharjet në ndeshjet gjysmëfinale mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sharjet në ndeshjet gjysmëfinale mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

NULL NULL
nga Emanuell Syla 24.04.2023 21:30

Po e këndonin këngën Ajshe, të presidentit aktual të klubit Trepça, Vullnet Sefaja. Veçse kjo këngë po i drejtohej trajnerit të Sigal Prishtinës Ahmet Kandemir, në ndeshjen e katërt gjysmëfinale të basketbollit që u zhvillua të dielën në Mitrovicë. Megjithatë, sipas Kandemirit, nëna e tij ka emër tjetër.

Sharje kishte edhe në Prishtinë, drejtuar basketbollistëve të Trepçës.

Këto detaje i gjeni në video-kronikën më poshtë.