23:01, 2 Shkurt 2019

Këngëtarja e famshme Lady Gaga dhe aktori Bradly Cooper do të përformojnë këngën “Shallow” në ceremoninë e këtij viti të Oscarit.

Këtë e ka konfirmuar edhe Akademia (The Academy) nëpërmjet rrjeteve sociale, njofton Klan Kosova.

“Shallow” është pjesë e filmit “A star is born”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë