Shakaja që asnjë nënë s'do të dëshironte ta përjetonte (Video) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shakaja që asnjë nënë s’do të dëshironte ta përjetonte (Video)

NULL NULL
14/10/2015

Një baba nga Shtetet e Bashkuara ka vendosur ta mashtrojë të dashurën e tij, kinse djali i tyre po përfshihet në një shpërthim me makinë.

Roman Atwood ka marrë një makinë me teledirigjim nga larg dhe e ka shfrytëzuar një kukull në madhësi të djalit të tyre.

Pasi kërkon nga Brittny Smith të largohet për një moment, ai zëvendëson djalin me kukullën dhe makina fillon të lëvizë.

Me të kaluar poshtë një kodre të vogël, ndodh një shpërthim, që duket sikur u aksidentuar makina.

Mirëpo, pikëllimi saj kthehet në gëzim, kur e sheh sërish djalin.