Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shakaja e Lumbardhit që nervozoi pak Yllin (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 11:48

Gjatë spektaklit Prime, Ledi ka folur me banorët si e eliminuara e dytë e këtij edicionit, duke i thënë Lumbardhit “mos e harro amanetin”.

Të gjithë ishin kuriozë ta dinin për çfarë amaneti bëhej fjalë, dhe Lumbardhi e zbuloi.

Ai tha për ta nxjerrë Yllin, meqë marrëdhënia e këtij të fundit me Ledin tashmë dihet, njofton Klankosova.tv.

Por gjithçka paska qenë shaka dhe këtë e tregoi vet Lumbardhi, i cili i tha Yllit se amaneti kishte të bënte me Albën, dhe për mos ta përmendur më temën rreth saj, ai e shpiki eliminimin.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni saktë për çka bëhet fjalë.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.