Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e kapitenit, Vëllai i Madh organizon lojën me karriga në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 22:47

“Vëllai i Madh” ia ka vendosur banorëve të Big Brother VIP Kosova 2, sfiden e radhës për kapitenin e javës.

Sfidakëtë herë do të realizohet me të gjithë banorët në të njëjtën kohë, pasi do të luhet “loja e karrigeve”.

“Epiteti vjen me përgjegjësi por edhe me privilegj, andaj bëni më të mirën”, ishte mesazhi nga “Vëllai i Madh”, njofton Klankosova.tv.

Për më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.