Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e kapitenit, fillon loja me karriga – këta janë dy banorët e parë që u eliminuan nga kjo garë (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 22:56

Ka filluar sfida e kapitenit që iu dha banorëve nga “Vëllai i Madh”.

Sfida e “Vëllait të Madh” është që të gjithë banorët duhet të sillen rreth karrigeve derisa të ndalet muzika.

Dy personat e parë që u eliminuan nga sfida e kapitenit ishin Blero dhe Adri.

Për më shumë, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme