Sfida e energjisë përplas Melisën me Brunon (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e energjisë përplas Melisën me Brunon (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 13:34

Sfida e energjisë ka përplasur sot Melisën me Brunon.

Pasi kjo sfidë përfundoi në dhomën e lojërave, Melisa ka shkuar drejt banjos për t’i rregulluar flokët meqë i janë lagur nga tasët me ujë.

Aty ndodhi edhe përplasja pasi edhe Bruno ishte në të njëjtin vend.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.