Sfida e buxhetit për banorët, plotësimi i puzzles nga Art Motion (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e buxhetit për banorët, plotësimi i puzzles nga Art Motion (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 20:44

Banorët e shtëpisë më të madhe në vend Big Brother Vip Kosova sot e kanë sfidën e buxhetit.

Ata kanë për të plotësuar 16 fotografi që janë të krijuara në lojën puzzles.

Kjo sfidë është bërë nga Art Motion, banorët kanë një orë kohë për ta përfunduar këtë lojë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.