Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e buxhetit nga Artmotion për këtë javë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 23:51

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2, janë përballur me sfidën e buxhetit, që këtë herë ka ardhur nga Artmotion.

“Vëllai i Madh” ka vendosur në të gjitha hapësirat e shtëpisë telekomanda, ndërsa banorët i ka ndarë në çifte.

Gjetja e telekomandës nga një çift, nënkupton 11 për qind të buxhetit për banorët.

Për të parë më shumë detaje nga sfida e buxhetit, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.