Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e buxhetit nga Artmotion: Blerando dhe Linda e gjejnë telekomandën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 23:58

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2, janë përballur me sfidën e buxhetit, që këtë herë ka ardhur nga Artmotion.

“Vëllai i Madh” ka vendosur në të gjitha hapësirat e shtëpisë telekomanda, ku detyrë e banorëve që ishin ndarë në çifte ishte t’i gjenin ato.

Çifit i vendosur nga “Vëllai i Madh”, Linda dhe Blerando, kanë arritur që ta gjejnë telekomandën.

Për të parë këtë moment, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme