14:43, 10 Gusht 2018

Mesfushori i Lazios, Sergej Milinkoviq- Saviq është në radarin e dy gjigantëve evropian, Real Madrid dhe Juventus.

Manchester United ishte i interesuar gjithashtu për shërbimet e 23 vjeçarit por përfundimi i afatit kalimtarë në Angli ka lënë në garë të vetëm Los Blancos dhe Zonjën e Vjetër, transmeton Klan Kosova.

Mesfushori serb pati deklaruar se  nuk e ka ndërmend largimin dhe dëshiron të qëndrojë në Serie A.

Konkurs Pune

Lexo më shumë