Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Serbia hap zyre në Gorë

NULL NULL
06.05.2015 16:06
Serbia e ka hapur sot zyrën e Shërbimit Kombëtar të Punësimit si dhe një zyre për punë në Gorë të Dragashit.

Ministri i Punës, , Veteranëve dhe Çështjeve Sociale, Aleksandër Vulin ka hapur sot zyrën e Shërbimit Kombëtar të Punësimit të Serbisë dhe një zyre për punë në Gorë të Komunës së Dragashit.

“Unë jam i kënaqur që tani jemi në gjendje të hapim zyrën e Shërbimit Kombëtar të Punësimit për të punësuar njerëz të rinj, përkatësisht tani për dymijë të rinj është hapur shpresa”, tha Vulin për mediat serbe,

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.