Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selver Jashari : Le t’i pamundësojmë planet e armiqëve

NULL NULL
09.05.2015 18:58

Ish pjesëtari i UÇK-së, Selver Jashari nga Kumanova i ka bërë thirrje bashkëqytetarëve të tij përmes llogarisë në Facebook, që të mos i lëshojnë shtepitë.

“Tè dashur bashkèqytetarè, nèse jetoni jasht lagjeve ku po zhvillohet luftè, ju lutem mos i lèshoni shtèpit tuaja. Bashkarisht le t’i pamundèsojmè palanet e armiqve pèr zbrazjen e Kumanovès nga shqiptarèt.
Edhe njèherè tè dèshmojmè se nuk u’a kemi frikèn.”

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.