Selimi-Andit: Hyre për Vivienin, u lidhe me Gresën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selimi-Andit: Hyre për Vivienin, u lidhe me Gresën (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 15:04
Andi Artani, Hana Selimi

Big Talk ishte me plot debate në mes gazetarëve dhe ish-banorëve.

Gazetarja, Hana Selimi, i tha ish-banorit Andit, se brenda në shtëpi u lidhe me Gresën pasi që Getinjo u lidh me Vivienin.

Sipas Selimit, Andi u keqkuptua kur i zgjodhi 200 mijë euro, sepse e habiti shumë publikun.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.