Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selimi: Andi zgjodhi të jetë i heshtur, brenda shtëpise në debatin me Gresën (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 14:56

Gazetarja Hana Selimi ishte e ftuar këtë javë në Big Talk, për të diskutuar rreth finalës së Big Brother Vip Kosova, ajo pati përball Andi Artanin për të cilin tha se Andi, gaboj kur zgjodhi heshtjen kur pati debat me të dashurën e tij Gresën.

Sipas Selimit, Andi do të duhej të sqarohej me të e jo të ishtë i heshtur.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.