Selena Gomez vjen më ndryshe - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selena Gomez vjen më ndryshe

NULL NULL
13/06/2015

Selena Gomez është pothuajse gati të hedhë këngën e saj më të re në treg ‘’Good For You’’.

22 vjeçarja, këngëtare dhe aktore ka njoftuar në instagram se ‘’Good For You’’ do të dalë në fund të këtij muaji se bashku me klip.

Duke folur për Hollywoodlife trajneri i Selenas, Stevie Mackey tregoi edhe për këngët e ardhshme të saj.

‘’Zëri i saj është i mahnitshëm dhe albumi i saj do të jetë më i ndryshëm se ato që ka bërë në të kaluarën’’ tha Stevie.

‘’Ky album do të jetë më i rritur, më femëror dhe ka të bëjë me përvojat e këngëtarës. Ajo ka regjistruar edhe shumë këngë të reja’’, ka përfunduar ai, transmeton Klan Kosova.

se