Selena Gomez në Amsterdam për t'i qëndruar afër të dashurit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selena Gomez në Amsterdam për t’i qëndruar afër të dashurit

NULL NULL
24/02/2017

Këngëtarja Selena Gomez ka shkruar në Amsterdam, për t’i qëndruar afër të dashurit të saj të ri, The Weeknd.

HollyëoodLife.com, raporton se çifti nuk janë parë që një nga 12 shkurti. Kjo pasi që ajo ishte duke punuar në New York kurse The Weeknd kishte turne në Evropë.

Përndryshe ata kanë disa muaj që janë së bashku dhe që nga dita e parë kanë marr vëmendje të madhe mediatike, transmeton Klan Kosova.