Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selena Gomez flet për shoqërinë që e ka me djalin e David dhe Victoria Beckham

NULL NULL
31.05.2023 23:12
Selena Gomez

Selena Gomez ka gjetur miqësi të vërtetë me Nicola Peltz-Beckham dhe Brooklyn Peltz-Beckham.

Në një intervistë të re në Wondermind, aktorja flet me çiftin në fjalë për ankthin dhe miqësinë e tyre.

Gomez tha se është e rëndësishme të rrethohet me “njerëz që kanë të njëjtin mendim” dhe “të duan ty ashtu siç je”.

“Momentet më të mira janë kur nuk duhet të bësh asgjë. Mund të jesh vetëm me njerëzit që do, dhe kjo më bën shumë të lumtur”, ka thënë Gomez, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.