Sekretet e bukurisë së Lady Gagës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sekretet e bukurisë së Lady Gagës

NULL NULL
21/05/2015

Lady Gaga ka ndërtuar karrierën e saj mbi stilin e saj jo të zakonshëm dhe personalitetin ekstrovert.

Gaga ka vendosur që të postoj disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke u treguar fansave për sekretet e saj të bukurisë.

Fotografitë nuk janë shumë të këndshme dhe ndoshta na tregojnë se sa larg shkojnë yjet botërore për tu kujdesur për lookun e tyre, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv

gaga

gaga 1

gaga 2