“Secili në terezi të vet”, Melisa tregon si i pëlqen të jetë një lidhje (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Secili në terezi të vet”, Melisa tregon si i pëlqen të jetë një lidhje (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 15:20

Melisa iu ka treguar banorëve se si i pëlqen të jetë një lidhje dashurie.

Duke diskutuar me ta në oborrin e shtëpisë, ajo tha: “Secili në terezi të vet, në shtëpi të vet”.

Videoja e mëposhtme ju sjell deklaratën e saj të plotë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.