Seanca vazhdon pas gjysmë ore - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Seanca vazhdon pas gjysmë ore

NULL NULL
14/12/2015

Pas ndërprerjes edhe të seancës në sallën alternative të Kuvendit është vendosur  që vazhdimi i saj të bëhet pas 30 minutave,njofton Klan Kosova.

Gazi lotsjellës u hodh nga deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Besa Baftiu, e cila nuk ishte suspenduar nga Kryesia e Kuvendit, ajo së bashku me deputeten e Nisma-s për Kosovën Valdete Bajrami arrtën që të hyjnë në sallë dhe ta ndërpresin seancën me gaz.