Seanca e natës, Konjufca me humor thotë “mirëmëngjesi” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Seanca e natës, Konjufca me humor thotë “mirëmëngjesi” (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 22:02
Glauk Konjufca

Deputetët e VV-së mbërrijnë të parët për seancën e orës 22:00

Deputetët e grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje janë të parët që kanë mbërritur në sallën e kuvendit për seancën që pritet të vazhdojë në orën 22:00.

Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv shihen deputetë të VV-së bashkë me kryetarin e kuvendit, Glauk Konjufca, i cili me shaka teksa bisedon rrugës disa njerëzve iu thotë “mirëmëngjesi”.

Në seancën që pritet të vazhdojë nga ora 22:00 temë diskutimi do të jetë raportimi i kryeministrit të vendit, Albin Kurti, në lidhje me marrëveshjen e 27 shkurtit.

Rrini të informuar duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS