Së shpejti vjen vetura super luksoze BMW 7 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Së shpejti vjen vetura super luksoze BMW 7

NULL NULL
14/06/2015

Marka e veturave të njohur, BMW ka prezantuar serinë e re 7.

Makina është super luksoze dhe përfshin kinema në sediljet e pasme, sedilje me masazhim e ka kaq shumë karakteristika të veçanta nga veturat tjera sa shumë njerëz e kanë cilësuar me modelin  e BMË në filmin e agjentit James Bond “E nesërmja nuk vdes kurrë”, transmeton Klan Kosova.

Kjo seri pritet te dalë në shitje në vjeshtën e këtij viti dhe çmimi fillestar pritet të jetë nga 81 mijë euro.