17:00, 12 Shkurt 2019

Reperi i ri me emrin Abbi po bashkëpunon me një modele me famë nga Zvicra.

Bëhet fjalë për Bernadeta Anna Nikollbibaj e cila po punon me Abbin në një projekt të ri muzikor.

Muzika është punuar nga Bazik ndërkaq teksti është shkruar nga vet artistët.

Kënga është e stilit rap&rnb dhe pritet të lansohet së shpejti.

Konkurs Pune

Lexo më shumë