22:15, 5 Qershor 2018

Duket që Elle Woods do të rikthehet për të ndarë drejtësi, 15 vjet pasi karakteri i Reese Witherspoon u paraqit në ekranin e madh me filmin “Legally Blonde”.

Aktorja është në bisedime për të portretizuar avokaten në një film të ardhshëm, ndërsa raportime nga Deadline kane thënë se marrëveshja pothuajse është arritur.

Witherspoon u be e famshme me rolin e saj si avokate në vitin 2001, dhe më pas u paraqit edhe në pjesën e dyte të filmit në 2003.

Ende nuk ka detaje në lidhje me skenarin e filmit të ri dhe se çka do të ndodhë me personazhin Elle pas 15 vjetësh.

Megjithatë fansat mezi s’po presin të shohin se çka do të sjellë Witherspoon kësaj radhe.

Konkurs Pune

Lexo më shumë