Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

S’duhet ta humbisni performancën e Melisës me këngën “E dehur jam” (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 10:30
Melisa Lleshi

Në mesin e shumë këngëve të njohura, Melisa mbrëmë performoi edhe “E dehur jam”.

Performanca e saj s’duhet humbur.

Në videon më poshtë mund ta dëgjoni artisten nga Shqipëria duke kënduar live dhe reagimin e banorëve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.