22:00, 13 Shtator 2018

Gucci Mane është mbret i vetëshpallur i bizhuterive…

Reperi 38-vjeçar, kohëve të fundit tregoi pak nga pjesët e tij të çmuara nga diamante, duke përfshirë tri rrathë platini të quajtura Quavo, Offset dhe Takeoff, emrat e djemve të grupit Migos, të cilëve iu ndihmoi në nisjen e famës, transmeton Klan Kosova.

‘Çdo gjë që ata bëjnë është platin prandaj të tre janë me mua’, tha ai për rrathët të cilët kushtojnë një kolektiv prej 250 mijë dollar dhe kanë diamante 1.5 karatë.

Një nga pjesët më mbresëlënëse të reperi, është një unazë e jashtëzakonshme me tre gurë.

Ajo kushton hiç më pak se 500 mijë dollarë me një gur diamanti prej 15 karatësh, të rrethuar me dy të vogla.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë