Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Scorsese dhe DiCaprio bashkë edhe për The Wager

NULL NULL
19.10.2023 22:27

Projekti i radhës i Martin Scorseset do të jetë filmi The Wager, dhe aty rol kryesor sërish do të ketë Leonardo DiCaprio.

Në korrik të vitit 2022, Deadline kishte raportuar që regjisori dhe aktori do të bëheshin sërish bashkë për filmin në fjalë.

Filmi është adaptim i librit të autorit David Grann, “The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder”.

Dyshja njihen për bashkëpunimin e tyre prej mbi dy dekadash, duke nisur me “Gansters of New York”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.