Scherzinger në LA - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Scherzinger në LA

NULL NULL
28/05/2015

Nicole Scherzinger dukej më bukur se kurrë natën e kaluar në Los Anxhelos, transmeton Klan Kosova.

Ajo nuk është parë qysh pas ndarjes me Beau Lewis Hamillton.Nicole dhe Lewis ishin bashkë për 7 vjet.

“Unë mendoj se është e vështirë,” tha Nicole. “Nganjëherë njerëzit qëndrojnë në një  marrëdhënie vetëm  sepse kjo është e rehatshme për ta, sepse ata nuk duan të jenë vetëm.

Scherzinger është gjithashtu e prirur që të jap këshilla për njerëzit që kanë kaluar një ndarje./klankosova.tv

 

Nicole Scherzinger wears plunging jumpsuit in LA