Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Scaloni po mendon largimin nga Argjentina

NULL NULL
08.12.2023 08:08

Trajneri Lionel Scaloni është duke menduar largimin nga Kombëtarja e Argjentinës.

Scaloni kështu ka deklaruar në një intervistë, duke potencuar se është duke shikuar për të ardhmen, teksa shtoi se Argjentinës i nevojitet një trajner me energji, transmeton Klankosova.tv.

“Ende jam duke menduar për vendimin tim. Qetë jam duke menduar për planet, që të rifillojë apo çfarë”.

“Lojtarëve u nevojitet një trajner me dëshirë dhe energji në nivelin e tyre – jam duke menduar me stafin tim”, ka thënë Scaloni.

Përndryshe, Scaloni gjatë vitit të kaluar e fitoi Kupën e Botës si trajner me Argjentinën.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.