Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sarah të lë gojëhapur me paraqitjen e saj (FOTO)

NULL NULL
07.09.2018 10:49

Ajo e ka betonuar statusin e saj si një ikonë e modës.

Kështu që nuk ishte e habitshme që Sarah Jessica Parker i tërhoqi shikimet e të gjithëve me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të premierës së “Here And Now” në Festivalin e Filmit Amerikan në Francë.

Aktorja 53-vjeçare u paraqit me një fustan të mrekullueshëm, i cili i vinte në pah linjat trupore te kuruara, pavarësisht moshës së saj.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.