Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santianës ia lëshojnë një merimangë gome, ky është reagimi i saj (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 16:46

Shakatë dhe humori nga banorët e Big Brother VIP Kosova 2 nuk ka të ndalur.

Kësaj radhe në fokus ishte Santiana nga banorët e tjerë.

Ata asaj derisa ishte duke qëndruar në dhomën e ndejës ia gjuajtën një merimangë plastike, pasi ajo friksohet.

Për të parë reagimin e saj shikoni videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.