Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana zbulon fjalinë që Buci ia thoshte çdo mëngjes (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 20:26

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana derisa ishte në dhomën e gjumit dhe po qëndronte me Lindën, ka bërë disa komente për Bucin – ky i fundit, gjendej po ashtu në dhomë dhe e shikonte teksa fliste.

Santiana ka thënë se çdo mëngjes i kujton fjalët e tij, kur i thoshte “qohu se nuk fitohet BBVK, tu flejt”.

Por, çfarë tha ajo më shumë, e si reagoi Buci? Këto i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme