Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana ua zbulon banorëve një histori interesante (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 11:12

Tregimet interesante të Santianës nuk kanë fund.

Së fundmi ajo ua tregoi disa prej banorëve një histori gjatë një dasme, njofton Klankosova.tv.

Ajo tha se në mesin e shumë miqve, e njohu të fejuarin e shoqes i cili i kishte shkruar shumë vjet më parë në Snapchat.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe kuptoni më shumë nga historia.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.