Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana thotë se nuk do të lë burrin e saj t’i bëjë punët e shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:38

Buci sonte i ka bërë disa pyetje interesante Santiantës derisa ishte duke e pastruar kuzhinën e Big Brother VIP Kosova 2.

Ai e pyeti atë se çfarë shije ka që ta ketë bashkëshortin në aspektin me mirëmbajtjen e shtëpisë.

“Jo nuk do të kisha pasë qejf, kurrë hiç kurrë”.

“ Nuk më pëlqen ashtu unë jam gruaja ai është burri. Dëshiroj të më ndihmoj kur kam nevoj, por jo që ai t’i bëjë të gjitha”, ka thënë Santiana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.