Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana sërish me kritika ndaj Adrit: Je duke i shërbyer Shqipes (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 17:41

Santiana sot e ka kritikuar për një kohë Adrin disa herë për raportin e tij që ka me Shqipen.

Ajo i tha atij se banorja është duke e përdorur atë, sipas saj, Adri po e dëgjon Shqipen se çfarë po i thotë.

Këtë gjë Adri e mohoi sërish dhe u sqarua për raportin e tij me Shqipen: “Unë nuk jam kartë e askujt dhe as nuk dua. Unë jam me të drejtën nëse Shqipja ka të drejtë në një moment unë jam me të, nëse s’është ajo jam me tjetër banor”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.