Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana publikon sërish fotografi nga pushimet, e quan veten “Barbie”

NULL NULL
25.06.2024 16:54
Santiana Maloku
Santiana Maloku

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku ka publikuar sërish pamje nga pushimet.

Ajo kësaj radhe është shfaqur në bikini me ngjyrë pink, njofton Klankosova.tv.

Santiana e ka quajtur veten “Barbie”, duke përdorur thënien e famshme “Im a Barbie girl in a Barbie World”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Santiana Maloku (@saintmaloku)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.