Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana përplaset ashpër me Gani Gërminë (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 00:55

Santiana është përplasur ashpër me Ganinë gjatë një debati që e kanë pasur.

Ajo i tha Ganiut se nuk ofendohet prej asnjërit nga banorët nështëpi, sepse tha se për të gjithë jane konkurrentë në shtëpi.

“Ia ke bë Yllit për mu “nivelin”, ku e di të nivelin tim. Të kam thëën shtifës sepse ke fol me Yllin për mua. Kush je ti me ma përmend mua nivelin kur ke ndejt veç një herë me mua, a po kupton”, tha Santiana, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Ganiu iu përgjigj duke i thënë se “niveli është përmend kur kam thënë ‘nuk e kam besuar që bie në këtë nivel e jo çfarë niveli je’”.

Për ta parë përplasjen mes Santianës dhe Ganiut, klikoni në videon më poshtë:

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.