Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana: Nuk më duhet çmimi, nuk e jap personin e zemrës për asgjë (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:08
santiana
santiana

Santiana ka bërë një bisedë me Lumbardhin, duke folur për të dashurin e saj, i cili refuzoi t’ia dërgonte letrën.

Ajo është shprehur se për asgjë nuk e jep personin e zemrës, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk më duhet çmimi, nuk e jap personin e zemrës për asgjë”, është shprehur ajo.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.