Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana, Kaderes: Këtu ka manipulues të mëdhenj, unë ua qes fytyrat e vërteta (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 17:45

Santiana ka folur me Kaderen, banoren e re të shtëpisë, për karakterin e vet.

Ajo tha se nuk mund t’i durojë personat që flasin keq për të kur ajo nuk është prezente.

“Këtu ka manipulues të mëdhenj por unë ua vë në pah fytyrën e tyre të vërtetë. Ky shoku im i ngushtë që është aty edhe atij ia them në sy të vërtetën”.

“Dy apo tre herë kisha përplasje me të edhe pse gjatë tërë ditës qëndroj me të. Nuk dua të më flasin ‘fërca-mërca’”, ka thënë Santiana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.