Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana i thotë Adrit se po e udhëzon Shqipja, sqarohen për një gjë (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 17:13

Santiana i ka kërkuar një sqarim Adrit për një fjalë që ai i kishte thënë.

“Pse më the dje kur hyra në dhomë qysh po kalon me ‘ribashkimin’?”, i tha Santiana, Adrit duke shtuar se ky ka qenë një kunj ndaj saj dhe se këtë lloj raporti ajo nuk e preferon ta ketë me të dhe Ilirjanën.

Ndër tjera, ajo i tha se Adri është duke u asistuar nga Shqipja për fjalë të tilla.

Në atë moment, Adri u sqarua me të dhe i tha se ajo deklaratë e tij ishte një shaka për të dhe Bucin pasi janë pajtuar me njëri-tjetrin pas raportit të prishur që patën për një ditë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme