Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana i rri gati Bucit në kërkesat e tij, i jep një gotë ujë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:43

Buci sonte i pati një mori kërkesash ndaj banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai u kërkonte atyre që ta shërbenin derisa ishte i ulur në dhomën e ndejës.

“Më sillni dikush ujë”, u tha Buci, e vetmja që i shërbeu ishte Santiana, e cila ia dha ujin që kërkonte.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme