Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana flet për veten: Deshën të më dërgojnë në jetimore (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 15:20

Santiana ka folur me Bucin për jetën e saj që nga fëmijëria.

Ajo është shprehur se prindërit i ka të divorcuar dhe se është një fëmijë i vetëm.

“Çdo herë kam dashtë të kem bile edhe një vëlla, ta kem si mbështetje”, ka thënë Santiana.

Teksa Buci vazhdoi ta pyeste për babanë e saj, ajo tha se nuk i flet: “Nuk mund ta ndjejë ashtu nuk i flasë”.

“Gjyshi im e pati problem të më pranonte në shtëpi, pasi Gjakova qytet i vogël dhe atëherë flisnin shumë”.

“Kanë menduar të më dërgojnë në jetimore”, ka thënë Santiana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme