Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana e revoltuar, pasi Monika i thotë se “ajo dhe Vesa duhet të rriten edhe pak” (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 23:02

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Monika dhe Santiana kanë pasur një debat goxha të ashpër.

Madje, kjo e fundit ka reaguar ashpër kur Monika i ka thënë se duhet “të rritet edhe pak”, derisa të njëjtën kritikë Monika e ka pasur edhe për Vesën.

“S’ke nevojë të më japësh këshilla, dhe të më thuash ‘të rritem’, sepse unë e rritur jam”, i ka thënë Santiana pos tjerash Monikës.

Zbuloni më shumë detaje, duke ndjekur videot në linçet e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.