Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana: Buci vjen pas meje e jo unë pas tij, ai është shërbëtori im (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 18:56

Një situatë e tensionuar ka lindur mes dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për Santianën dhe Lumbardhin, ky i fundit e ka quajtur banoren, “ushtare të Bucit”.

“Çohet Buci, çohesh edhe ti direkt në këmbë, ai është komandanti yt”, i ka thënë Lumbardhi asaj.

Një reagim nuk mungoi as një Santiana.

“Nuk i shkoj Bucit pas, ai vjen pas meje, ai është shërbëtori”, ka thënë ajo.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.