Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana, Bleros: Je shumë i qetë, loja nuk fitohet me qetësi (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 22:04

Santiana e ka komentuar mënyrën se si luan Blero në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo i tha Bleros se ai qëndron shumë në qetësi, e mundohet t’i fitojë debatet në këtë formë.

“Ti je shumë i qetë, por i ki disa raste që ti dhezësh. Unë nuk mundoj që loja fitohet me qetësi se ti mund ta fitosh lojën me qetësi deri në një pikë, dikur njerëzve iu bëhesh bajat. Është mendimi im, gjithmonë”, i tha Santiana, Bleros, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë bisedën mes dy banorëve, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme