Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana – Adrit: Mos e përjashto që dikush mundet m’u bë kartë e imja  (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 17:30
iliriana

Adri dhe Iliriana kanë biseduare me Santianën.

Adri i tha Santianës “kujdes karta e kujt bëhesh”.

Ajo u përgjigj duke i thënë “ mos e përjashto mundësin që edhe njerëzit bëhen kartat e mia”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme