Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana acarohet me Blerandon: Mos të shoh më te shtrati im (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 20:04
Santiana

Santiana është acaruar me Blerandon.

Arsyeja pse ajo është acaruar me Blerandon ka qenë se ai është ulur në shtratin e saj.

Ajo i ka thënë “mos e bëjë më”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.