14:41, 2 Korrik 2020

Sulmuesi i Manchester City-t, Leroy Sane, ka arritur në Mynih për t’i kryer testet mjekësore te Bayern Munchen, sipas raportimeve nga Sky Sport Germany.

Trajneri i Qytetarëve, Pep Guardiola, e ka konfirmuar që gjermani pritet të largohet nga klubi i tyre në fund të sezonit 2019-2020, pavarësisht se ata kanë kërkuar që ai të mbetet.

Mirëpo tani fotografitë e tij duke arritur te Schalke kanë arritur, dhe ai po i afrohet gjithnjë e më shumë kalimit në “Allianz Arena”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë