Sandra Bullock po planifikon të martohet, fshehtas - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sandra Bullock po planifikon të martohet, fshehtas

NULL NULL
02/03/2017

Sandra Bullock mund të martohet shumë shpejt.

Sipas US Weekly, Sandra dhe i dashuri i saj që tashmë dy vjet, fotografi Bryan Randall po diskutojnë për një martesë sekrete.

“Meqë Bryan nuk ka qenë asnjëherë i martuar, është diçka që ai e dëshiron”, ka thënë një burim i afërt me çiftin.

Çifti kanë filluar lidhjen e tyre qysh nga viti 2015, dhe nuk janë të fejuar por jetojnë bashkë.

Aktorja Bullock ka qenë e martuar me Jesse James por u divorcua nga ai në vitin 2010 pasi ai e ka tradhëtuar atë.

Bullock dhe Randall janë duke rritur së bashku fëmijët e aktores, Louis & vjeçar dhe Laila, 4 vjeçare.